sobota, 25 października 2014

     Witojcie :) Jestem Sonia i będę blogować o...no o czym? -.- Będę tu wstawiała różne ciekawe rzeczy i postaram się, żeby ten blog był jak najlepszy! No to start.
     Opowiem trochę o sobie:
Jestem "niezrównoważoną wariatką" jak mówią niektórzy. Kocham koty. Moją pasją jest malarstwo i fotografia. Moim ulubionym tematem do zdjęć są kwiaty i zwierzęta. Interesuję się modą (na tyle, żeby móc o niej blogować, to myślę, że tak). Jestem wegetarianką. Rodzice mówią, że zostanę pisarką, bo piszę tak, że wszyscy mnie chwalą i, że moje teksty są na prawdę dobre. Mam obsesję na punkcie słodyczy i myślę, że będziecie widywać je tutaj dosyć często ;).
     Myślę, że to wszystko o mnie, co powinniście wiedzieć. To do zobaczenia i liczę na Was! Na początek takie zdjęcie mojej kici w koszu, na dworze.


1 komentarz:

  1. "Rodzice mówią, że zostanę pisarką, bo piszę tak, że wszyscy mnie chwalą i, że moje teksty są na prawdę dobre."
    "Naprawdę", a nie "na prawdę". Jeżeli chodzi o przecinek po 'i', to http://www.ekorekta24.pl/aktualnosci-jezykowe/6-interpunkcja/240-przecinek-przed-ze-czy-aby-na-pewno-zawsze-jest-konieczny :) Staraj się unikać tak długich i złożonych zdań.
    Przejrzałam Twojego bloga i muszę przyznać, że masz talent zarówno do zdjęć, jak i do malarstwa. Dowodem na to może być fakt, iż doszłam do pierwszej notki, co raczej mi się nie zdarza. ;) Zauważyłam, że masz 'manię' robienia słit foci swoich nóg, co po pewnym czasie robi się odrobinkę dziwne.
    Cóż więcej mogę rzec... Nigdy nie rezygnuj z kreatywności, którą widać w Twoich notkach. Nie wszyscy potrafią ją wykorzystać, co daje Ci nad nimi przewagę :)

    OdpowiedzUsuń